Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bux.to


registrace zde


Asi nejoblíbenější klikačka ve světě. Funguje už hodně dlouho a pořád bez problémů. Za každou reklamu dostanete 0.01$ = 1 cent. Payout od 10$ Snad jediná nevýhoda je to, že dlouho trevá než zaplatí (je to do 30 dnů). Už jsem se bavil i s podporou (když bratrovi blokli učet - ale nakonec vše dobře dopadlo) a musím říct, že i přes moji špatnou angličtinu se mi s nimi mluvilo dobře a hlavně bylo vše rychle vyřízeno (někdy odpověděli i během 10 minut).


Jak se zaregistrovat?ObrazekPo registraci kliknete na Surf Ads. Zobrazí se vám reklamy, na které kliknete, počkáte 30 vteřin, zavřete a máte zaplaceno. Takto vyklikáte všechny reklamy (po aktualizaci stránky se vám vyšktnou reklamy, na které jste už klikli)

Pokud se chcete podívat kolik máte už vyděláno, klikněte na My stats


Jakmile dosáhnete payoutu 10$ a budete si je chtít převést na paypal, kliknete na tlačítko Cashout (je to v "My stats"), dáte "Convert to Cash via PayPal", vyplníte údaje a můžete se těšit z penízků :).


registrace zde


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

alertpay na paypal

(mailo-s, 31. 1. 2010 10:01)

zdravym já bych to chtěl zase obráceně z alertpay na paypal nevím ja to udělat páč alertpay už tam je nějak přednastavenej

PayPal -> AlertPay

(mrkev - admin, 21. 3. 2008 13:47)

My stats -> My profile -> AlertPay Address For Payments:

Bux to

(Tonda, 21. 3. 2008 13:44)

Jak si mám změnit na účtu na bux to z paypal na alertpay...? nevíte kde to přepíšu???

ŽÁDNÉ REFLINKY!

(mrkev - admin, 4. 2. 2008 23:14)

Nechápu, proč dáváte do komentářů svoje reflinky!?!
1. Stejně je do 10 hodin smažu
2. Kdyby jste je dávali aspoň na jiné klikačky než mám zde uveřejněné (stejně bych je ale smazal)
3. Pokud chcete publikovat svoje reflinky, vytvořte si svoje stránky (není to nic složitého) Služby jako estranky, blog, webovastranka atd nabízejí snadnou tvorbu stránek i jejich editaci. Takže pokud nneumíte v HTML nebo nemáte čas nebo máte jiné důvody, není nic jednodužšího než využít těchto služeb

Autoclickery NE!

(mrkev - admin, 1. 1. 2008 21:29)

Vsadím se, že myslíš autoclickery. Jenže... Jestli na tebe admini klikačky přijdou (a zjistit se to dá), smažou vám účet a nedostanete ani korunu! Takže a autoclickery zapomeňte! Jinak o autoclickerech se zmiňuju na svých nových stránkách (odkaz najdete na úvodní stránce)

Nebaví vás klikat?

(kaj0bert, 30. 12. 2007 1:04)

koukněte sem: http://vydelej-si-penize.okamzite.eu/
bude za vás klikat PC
ADMIN: to platí i pro tebe ;)

Re: Nebrat!!!

(mrkev - admin, 25. 11. 2007 10:27)

Jak nebudou mít nic? Budou mít úplně to samé, jak kdyby se zaregistrovali sami. Navíc, většina lidí, co navštíví tento web nemá o výdělku ani potuchy, takže jsou rádi, když si můžou přivydělat a za to, že jsem jim to "řekl" tam nechají můj refnick.

Nebrat!!!

(cziqo, 25. 11. 2007 8:46)

To je prd, když se pod ním zaregistrujete, nebudte mít nic, ale on z vás prachy. Mrkněte na http://---------- tam je bezva spolupráce. Já to tak praktikuju a je to good.

Re: Nejlepší

(mrkev - admin, 15. 11. 2007 15:43)

To jsem rád, že jsem ten návod nepsal zbytečně :) . A doufám, že Bux.to zůstane pořád tak dobrý jak je...

Nejlepší

(SuperKlikač, 15. 11. 2007 15:27)

Bux.to je opravdu ta nejlepší klikačka na světě. Zkusil jsem tvůj návod co tu máš, doufám, že mi to vyjde stejně jako tobě.