Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak zvýšit svůj výdělek

 

Čerpám jen ze svých zkušeností, nikde jsem nic nezkopíroval, takže tomuto článku můžete naprosto důvěřovat. Článek je podle klikačky Bux.to

 

 

 Ze začátku jsem klikačkám nerozuměl a tak jsem každý den klikal na 6 reklam a doufal jsem, že si rychle vydělám na prémium účet na RapidSharu. Později sem ale zjistil, že pokud nemám referaly, nemám šanci si nic vydělat.

 

 Okamžitě jsem obešel pár lidí a poptal se jestli si taky nechtějí vydělávat na internetu. Kontaktoval jsem asi 20 lidí, z toho se registrovalo jen 9 a z toho zůstalo aktivních jen 5. S těmito pěti lidmi jsem nějaký čas přemýšlel a nakonec jsme to vymysleli. Všichni byli registrovaní pode mě, takže jsem si vydělal za 1 den 30 centů + každý z kámošů si vydělal 6 centů. Netrvalo dlouho a dosáhl jsem svého pazouru, poslal jsem si peníze na paypal a (měl jsem tam už nějaké peníze z jiných klikaček + peníze, které jsme s kámošem spojili a investovali do mě) zaplatil jsem si 15 referalů. Takže moje statistiky vypadali takto:

 

(musíme brát v úvahu, že ne každý referal klikal pravidelně, takže reklamy zprůměruju na 4 reklamy denně)

 

Celem mých 20 referalů klikne na 4 reklamy denně

Denní výdělek

$ 0,80

Týdenní výdělek

$ 5,60

Měsíční výdělek

$ 22,40

 

 

 Netrvalo dlouho a koupil jsem si dalších 35 referalů, takže můžeme počítat znovu. (Zase beru, že každý referal klikne v průměru na 4 reklamy denně.)

 

Celem mých 55 referalů klikne na 4 reklamy denně

Denní výdělek

$ 2,20

Týdenní výdělek

$ 15,40

Měsíční výdělek

$ 61,60

 

 

 Sice jsem to už v článku s referalama uváděl, ale napíšu to tu ještě znovu, ať každý nemusí přejíždět mezi 2 stránkami.

 

Cena referalů na Bux.to

15 referalů

$ 16,98

35 referalů

$ 34,95

100 referalů

$ 98$

 

 Na Bux.to si můžete koupit i Premium účet. Ten stojí 59$. Místo 10 reklam za den se vám bude zobrazovat 20 reklam. A navíc za každou reklamu dostanete místo 1 centu o ¼ víc – takže 1,25 centů. Navíc, když klikne referal na reklamu, tak získáte taky 1,25 centů. Takže můžeme počítat znovu.

 

Celem mých 55 referalů klikne na 4 reklamy denně (já mám premium účet)

Denní výdělek

$ 2,75 + 0,25$ za mě  = 3$

Týdenní výdělek

$ 19,25 + 1,75$ za mě = 21$

Měsíční výdělek

$ 77 + 7$ za mě   = 84$

 

 84$/měsíc, to máme přibližně 1 600Kč (podle kurzu ke dni 20.10.2007)… to je celkem slušné nemyslíte? A o jen za pár minut denně a jen z jedné klikačky. Jakmile jsem začal tolik vydělávat, poslal jsem každému kámošovi se kterým jsem začínal přibližně 20$, aby se taky mohl takhle rozjet a bylo to.

 

 Jen do závěru shrnu, že takhle vydělávat nezačnete ze dne na den. Já jsem se takhle rozjel asi po 8 měsících. A než si něco koupím (referaly, premium účet atd.), tak si to pořádně promyslím. Doufám, že vám tento článek něco přinesl a že se rozhodnete (pokud jste tak ještě neudělali) zaregistrovat se přeze mě na nějakou klikačku.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář